за компанијата

Повеќе од 10 години се фокусира на производство на дупчење завртка

Top 10 enterprises of self drilling screws in China.

Хандан Shuangzi метални производи копродукции, Ltd е професионална производител на дупчење завртки и прислушување завртка претпријатија. Од своето основање, компанијата се фокусира на производство и R & D на дупчење завртка, кој има изградено модерен, висок стандард, скала, различни професионални линија за производство на вежба опашка завртка. Сите користат опремата се увезени од Германија, Јапонија и Тајван, со годишно производство на високо квалитетни, мулти-различни опашка вежба завртка .На вработени на врвни домашни технолог, во шестоаголна обликување, клипинг, конец тркалање, carburize, поцинкувани, мијалник машина, пакување и други процеси, секоја врска се стреми кон совршенство и најдобар.


WhatsApp Онлајн Chat!